KONST / Litografier / Grafiskt blad 13913056
nr 1391 3056
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "oman". Signerad, numrerad 72/100. Motivet: ca 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:18